29. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA


Staňte se součástí 29. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2024.

VYTÁPĚNÍ – ÚSPORY ENERGIÍ – OBNOVITELNÉ ZDROJE

Ceny energií a s ní spojená nejistota budoucího vývoje se stávají jedním z hlavních témat ve společnosti. Domácnosti, malé i velké firmy, bytové domy či veřejné instituce řeší náklady spojené s touto položkou tvořící významnou část jejich rozpočtů.

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT – PŘIJĎTE UŠETŘIT ZA ENERGIE
Jednou ročně, vždy v druhé polovině ledna, je Ostrava místem, kde se tradičně uskuteční významná specializovaná výstava, která je známá odborníkům z oboru a veřejnosti již téměř tři desetiletí pod názvem INFOTHERMA. Na této prestižní akci se setkávají přední odborníci, výrobci, montážní, servisní firmy, prodejci a odborná veřejnost s návštěvníky výstavy. Od svého vzniku v roce 1994 se zde prezentovalo více než 8.000 vystavovatelů a akci navštívilo již téměř tři čtvrtě miliónů lidí.

PŘIJĎTE SE PREZENTOVAT – NASTAVTE BUDOUCÍ TRENDY
Hlavním posláním výstavy je prezentovat nejmodernější produkty, aktuality a služby, které potencionálním zákazníkům dokáží snížit rostoucí náklady spojené s energiemi. Zároveň tato výstava ukazuje směry, kterými se bude problematika energií a úspor v nejbližší době ubírat. Je zřejmé, že bez inovací, chytrých řešení či změnách přístupu budou některé objekty dlouhodobě ekonomicky neudržitelné nebo v nejlepším případě provozně extrémně nákladné. Srdečně zveme ve dnech 22. až 25. ledna 2024 do Ostravy všechny zájemce o prezentaci na Infothermě, odbornou veřejnost a návštěvníky, kteří řeší a zajímají se o vytápění , obnovitelné zdroje a úspory energií. 

Odkaz na volné vstupenky na výstavu pro Vaše zákazníky. Počet není omezen.